بهینه سازی توزیع مرسولات 1

نرم افزار بهینه سازی توزیع مرسولات

نرم افزار برنامه ریزی پخش پاسخی یکپارچه برای نیازهای یک شرکت کوریر سرویس است که در حوزه جابجایی سریع مرسولات فعالیت می کند. یکی از قابلیت های این نرم افزار تبدیل آدرس های متنی به لوکیشن و نهایتا دسته بندی آن ها در zone های جغرافیایی است که موجب تسریع فرایند برنامه ریزی توزیع شده است. علاوه بر این استفاده از این سیستم با به حداقل رساندن خطاهای احتمالی آدرس های موجود موجب کاهش چشمگیر هزینه های توزیع شد.

سیستم یکپارچه حسابداری فروش

نرم افزار یکپارچه حسابداری فروش، با داشتن قابلیت‌های متنوعی نیازهای مورد نظر یکی از بزرگترین شرکت های لجستیک بین‌المللی، اعم از ثبت و صدور اسناد فروش، صدور سند های وصول مطالبات مشتریان، صدور اسناد حسابداری مربوط به فروش داخلی و خارجی، کنترل تراز مشتریان و همینطور مسائل مالیاتی و از همه مهم‌تر، ارتباط مستقیم با ماژول‌های متفاوت را نسبت به سیستم‌های جزیره‌ای برطرف نموده است.

سامانه جامع مدیریت بار هوایی

سامانه مدیریت بار هوایی یک راهکار جامع برای مکانیزه شدن فرایندهای یک شبکه گسترده بین المللی است که در زمینه انواع خدمات حمل بار هوایی (کارگو و فریت)، ترانزیت و امور گمرکی، صادرات و واردات کالا و … فعالیت می کند. این سامانه تمامی مراحل و فرآیندهای ارسال بار از جمله عملیات فرودگاه های داخلی، عملیات فرودگاه های خارجی، فروش، عملیات ترخیص و گمرک، حسابداری، و تبادل پیام در شبکه SITA و … پوشش می دهد.

سامانه جامع مدیریت پست سریع

سامانه مدیریت پست سریع یک راهکار جامع برای پاسخ به نیازهای اختصاصی یک شرکت فعال در صنعت لجستیک است. این سامانه جامع با به کارگیری تکنولوژی و ابزارهای فناورانه و در عین سادگی نیازهای این شرکت در بخش های مختلف از جمله، عملیات، فروش، حسابداری، جمع آوری، توزیع و … را به خوبی مرتفع می کند.

سیستم برنامه‌ریزی و بهینه‌سازی توزیع مرسولات

سیستم برنامه‌ریزی و بهینه‌سازی توزیع مرسولات، یک پلتفرم آنلاین در حوزه لجستیک است که فرایند توزیع مرسولات را با استفاده از هوش مصنوعی بهینه می‌کند. این نرم افزار به کمک الگوریتم های هوش مصنوعی و با در نظر گرفتن محدودیت­ های مختلف، بهینه ­ترین مدل پخش ممکن را در اختیار ناوگان عملیات قرار می­دهد. 

سیستم ارسال پیام SITA

سیستم ارسال پیام SITA یک سیستم تولید پیام از روی داده های بارنامه های یک شرکت هواپیمایی بین المللی است. در این سیستم پیام های FWB و FHL بر اساس داده های سیستم فروش و پیام های FFM بر اساس داده های سیستم عملیات ایرلاین به مراجع ذیربط ارسال می گردد. 

سیستم مدیریت ناوگان

سیستم مدیریت ناوگان، یک سیستم جامع و یکپارچه با ماژول های ردیابی و نرم افزاری مختلف جهت مدیریت یکپارچه ناوگان است. استفاده از نرم‌افزار، با بررسی عملکرد ناوگان و همچنین با ارائه گزارش‌ها و هشدارهای مختلف مانند سرعت خودروهای ناوگان، مسافت طی شده، انجام سوخت‌گیری، مصرف سوخت خودرو، گزارشاتی از تاریخچه حرکت خودروها و موارد دیگر، باعث افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه های مدیریت ناوگان می‌شود.

سیستم یکپارچه تسویه حساب

سیستم یکپارچه تسویه حساب با ساماندهی و خودکارسازی عملیات مختلف حسابداری مانند نمایش لحظه ای میزان فروش شعب و نمایندگان، محاسبه میزان بدهی ها، پرداخت و تسویه مالی، کنترل و گزارش گیری و …، راهکاری جامع برای افزایش راندمان حسابداری، مدیریت هزینه ها و فروش یکی از شرکت های کوریری بین المللی را فراهم آورده است.

کتابخانه دیجیتال پروان

کتابخانه دیجیتال پروان، محصول نرم‌افزاری است که برای مدیریت منابع دیجیتال و  غیر‌دیجیتال کتابخانه‌ها و مراکز تحقیقاتی طراحی و پیاده‌سازی شده است. بخش دیجیتال این سیستم، با پیاده‌سازی و بهره‌مندی از یک مخزن دیجیتال واقعی، قابلیتی را فراهم کرده‌است که دسترسی و نمایش محتوای دیجیتال منابع کتابخانه، کاملا تحت کنترل باشد و گردانندگان کتابخانه بتوانند تعیین کنند که چه بخشی از محتوای دیجیتال، قابل دسترسی باشد، و بتوانند تعیین کنند که چگونه نمایش داده شود، و تا حد امکان از دسترسی و توزیع غیر مجاز محتوای دیجیتال جلوگیری کرد.