مشتری

_________

مشتری ما یک شرکت در حوزه صنعت لجستیک است که با در اختیار داشتن ناوگان هوایی،‌ زمینی و امکانات پیشرفته انواع خدمات حمل سریع مرسولات را عرضه می کند.

چالش

_________

این شرکت از ابتدای تاسیس تصمیم داشت که به صورت کاملا متفاوت، مدرن و سیستماتیک وارد صنعت لجستیک حمل و نقل شود به همین دلیل در نظر داشت که به جای انجام کار به روش سنتی، سیستمی در اختیار داشته باشد که در آن کارها با سرعت بیشتر و بهینه تر انجام شود و در نتیجه دخالت و تصمیم گیری نیروی انسانی و بالطبع چالش های آن به حداقل ممکن برسد.

راه‌حل

_________

همراهی گام به گام پروان پژوه با مشتری در جهت بررسی عمیق وضعیت صنعت، روندهای تخصصی کار، چالش های موجود و در نهایت کشف و شناخت بهترین راه حل ممکن موجب طراحی یک سیستم جامع (total solution) سفارشی در زمینه مدیریت پست سریع شد. در این سیستم جامع به نیاز های متفاوت این شرکت از جمله، عملیات، فروش، حسابداری، جمع آوری، توزیع و … پاسخ داده می شود.

نتیجه

_________

همکاری استراتژیک پروان پژوه با این شرکت از ابتدای کار موجب شد تا بتواند با استفاده از معماری میکروسرویس ها (micro service architecture) ماژول هایی طراحی و پیاده سازی کند که به مرور زمان و با رشد شرکت و تغییر نیازهای آن قابلیت توسعه بدون اختلال در سایر بخش ها را داشته باشد. طراحی و استفاده از این سیستم جامع موجب شد تا این شرکت به یک مجموعه پیشرو در به کارگیری از تکنولوژی و ابزارهای فناورانه در صنعت لجستیک حمل و نقل تبدیل شود.

تیم توسعه دهندگان

_________

مهرداد خسروی – Product owner
مهرداد خسروی – Solution Architect / Software Designer
علی خسروی – Software Designer / Front-end / Back-end developer
حسین نعمت زاده – Front-end / Back-end developer
محمد شریفی – Back-end developer
ساسان محمدی – Front-end / Back-end developer
اعظم موسویان – Front-end / Back-end developer
خانم آسیایی – Front-end
کوروش موسوی – Android developer
مصطفی بهمنی – Back-end developer
محمد سلیمانی – Back-end developer
امیررضا وزان – UI / UX designer

ابزار و تکنولوژی‌ها

_________

Micro service architecture, Java platform, Event-driven architecture, Domain driven   design, Object oriented programming